نگه داشتن سیستان و بلوچستان تعهد 7میلیاردریالی

نگه داشتن: سیستان و بلوچستان تعهد 7میلیاردریالی خیران زاهدانی آزادی زندانیان رییس کل دادگستری جشن گلریزان

گت بلاگز اخبار حوادث آتش زدن پدر به خاطر کارت عابربانک

معاون مبارزه با جرایم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری پسری خبر داد که چند روز پیش و طی یک نزاع و درگیری خانوادگی، پدر خود را طعمه ی شعله ها

آتش زدن پدر به خاطر کارت عابربانک

عبارات مهم : ایران

معاون مبارزه با جرایم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری پسری خبر داد که چند روز پیش و طی یک نزاع و درگیری خانوادگی، پدر خود را طعمه ی شعله های آتش مرگبار کرده بود.

به گزارش ایلنا، سرهنگ حمید مکرم در توضیح این پرونده گفت: در چهارم اردیبهشت ماه وقوع یک فقره آتش سوزی در منزل ای مسکونی در خیابان فلاح به کلانتری ۱۵۱ یافت آباد اعلام شد؛ با حضور مأموران کلانتری در محل مشخص شد مردی ۵۰ ساله به هویت مشخص دچار آتش سوزی شدید از ناحیه صورت و گردن شده است که بلافاصله ضمن هماهنگی با اورژانس ، به بیمارستان انتقال یافته شد .

خانواده فرد مصدوم در بیانات اولیه مدعی بودند که وی در وقت تعمیر موتورسیکلت در حال کشیدن سیگار بوده و همزمان با آن مشغول تمیز کردن قطعات موتورسیکلت با بنزین بوده که همین امر باعث وقوع آتش سوزی شده است است.

آتش زدن پدر به خاطر کارت عابربانک

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ، در ادامه این خبر افزود : خانواده فرد مصدوم در شرایطی مدعی بودند که آتش سوزی صرفا یک اتفاق غیرعمد بوده است که فرد مصدوم در داخل بیمارستان به مأموران اعلام کرده بود پسرش به نام رامین او را به آتش کشیده هست؛ مأموران قصد انجام تحقیقات از رامین را داشتند که اطلاع پیدا کردند وی همزمان با وقوع اتفاق آتش سوزی متواری شده است است.

سرهنگ حمید مکرم در خصوص تشکیل پرونده با عنوان “قتل عمد” در این اتفاق آتش سوزی گفت : در تاریخ چهاردهم ماه جاری مأموران اطلاع پیدا کردند که فرد مصدوم اتفاق ی آتش سوزی به علت شدت سوختگی و با وجود انجام کارها درمانی فوت نموده است که بلافاصله پرونده با عنوان “قتل عمـد” تشکیل و پرونده جهت ادامه تحقیقات در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار داده شد .

معاون مبارزه با جرایم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری پسری خبر داد که چند روز پیش و طی یک نزاع و درگیری خانوادگی، پدر خود را طعمه ی شعله ها

با شروع تحقیقات ، کارآگاهان به تحقیق از اعضای خانواده رامین ( خانواده مقتول ) پرداخته و ضمن مشاوره از آنها جهت همکاری با پلیس دعوت به همکاری آوردند ؛ نهایتا در ساعت ۱۸:۰۰ روز سه شنبه مورخه ۱۸//۰۲/۱۳۹۷ رامین با مراجعه به اداره دهم پلیس آگاهی خودش را به پلیس تسلیم کرد .

رامین در اظهاراتش با اعتراف صریح به آتش زدن پدرش به کارآگاهان گفت : از مدتی قبل با شراکت پدرم اقدام به تاسیس یک مغازه موتورسازی کرده و در کنار آن نیز موتورسیکلت خرید و فروش می کردیم ؛ طی این مدت پول حاصل از کار کردن در مغازه به حسابی واریز می شد که عابربانکش نزد پدرم بود تا اینکه روز اتفاق از پدرم درخواست کارت عابربانک را کردم تا مقداری پول از حساب برداشت کنم ولی پدرم از دادن کارت خودداری کرد! در حالیکه بسیار عصبانی شده است بودم به داخل حیاط منزل رفته و از باک موتور مقداری بنزین کشیدم ؛ به داخل منزل رفتم و بی هیچ صحبتی بنزین را روی پدرم ریخته و با زدن فندک او را به آتش کشیدم . طی این مدت نیز در منزل دوستان خود زندگی می کردم تا نهایتا تصمیم گرفتم تا خودم را به پلیس تسلیم کنم.

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : متهم پرونده ضمن هماهنگی با بازپرس شعبه پنجم دادسرای ناحیه ۲۷ پایتخت کشور عزیزمان ایران و با صدور قرار بازداشت موقت ، جهت ادامه تحقیقات در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفته است.

آتش زدن پدر به خاطر کارت عابربانک

واژه های کلیدی: ایران | پرونده | تحقیقات | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog