نگه داشتن سیستان و بلوچستان تعهد 7میلیاردریالی

نگه داشتن: سیستان و بلوچستان تعهد 7میلیاردریالی خیران زاهدانی آزادی زندانیان رییس کل دادگستری جشن گلریزان

گت بلاگز اخبار حوادث مشکل مالی ندارم/ ارواح آدرس منزل هایی را که باید دستبرد می زدم،درخواب می دادند ، دزد شیشه ای

چندی‌پیش مرد میان‌سالی به پلیس مراجعه کرد و از دزدی منزل ویلایی‌اش در شمال پایتخت کشور عزیزمان ایران خبر داد.

دزد شیشه ای:مشکل مالی ندارم/ ارواح آدرس منزل هایی را که باید دستبرد می زدم،درخواب می دادند

عبارات مهم : تصویر

چندی پیش مرد میان سالی به پلیس مراجعه کرد و از دزدی منزل ویلایی اش در شمال پایتخت کشور عزیزمان ایران خبر داد.

شرق نوشت:پس از طرح شکایت، مأموران به محل دزدی رفتند و با بررسی در ها و پنجره ها و به علت سالم بودن آنها پی بردند سارق آشناست. علاوه بر آن به هم ریختگی هم داخل منزل به چشم نمی خورد و چون فقط وسایل گاوصندوق به دزدی رفته بود، احتمال دزدی از سوی یک آشنا را تقویت می کرد.

در بررسی های صحنه جرم سرنخی به دست نیامد که منجر به شناسایی سارق یا سارقان شود، بنابراین مأموران پلیس به بررسی دوربین های مداربسته اطراف محل دزدی پرداختند تا شاید سرنخی از تصویرهای آنها به دست بیاید.

مشکل مالی ندارم/ ارواح آدرس منزل هایی را که باید دستبرد می زدم،درخواب می دادند ، دزد شیشه ای

در نهایت به خودروی شاسی بلندی در نزدیکی محل دزدی رسیدند که در تصویرهای پسر راننده مشهود بود. مأموران با این احتمال که پسر جوان در این دزدی نقش داشته باشد، تصویر به دست آمده از دوربین مداربسته را به مال باخته نشان دادند و او با دیدن تصویر، پسر جوان را شناسایی کرد و گفت: این تصویر کامبیز هست، او یکی از اقوام دور ماست که اتفاقا چند شب قبل از دزدی از منزل ام، به همراه خانواده اش ميهمان ما بودند.

بنابراین کامبیز دستگیر شد و ابتدا منکر دزدی بود، ولی در بازجویی ها دچار تناقض گویی شد و به دزدی منزل مرد آشنا و سرقتی دیگر از منزل ای ویلایی در بالای شهر اعتراف کرد.

چندی‌پیش مرد میان‌سالی به پلیس مراجعه کرد و از دزدی منزل ویلایی‌اش در شمال پایتخت کشور عزیزمان ایران خبر داد.

کامبیز مدعی شد هیچ مسئله مالی اي ندارد. او گفت: من مسئله مالی ندارم، ولی به من دستور می دهند که دزدی کنم و من هم که نمی توانم از این دستورات سرپیچی کنم، مجبورم این کار را انجام دهم.

او در تشریح ماجرا گفت: مدتي قبل در خبر رسان تلگرام با زن جوانی به نام ترنم آشنا شدم. اوایل آشنایی ما در اینترنت بود و هرچه این ارتباط زیاد می شد علاقه ام به ترنم نیز زیاد می شد تا اینکه با او قرار گذاشتم و او را دیدم. با اینکه ترنم از من ١٠ سال بزرگ تر بود ولی علاقه ای که به او داشتم، باعث شد تا به این رابطه ادامه دهم. چندوقتی از آشنایی ما می گذشت که ترنم مرا به ميهمانی شبانه دعوت کرد. آنجا بود که نخستین بار شیشه مصرف کردم. ترنم می گفت حال و هوای آدم را خوب می کند و حس خوبی می دهد.

او ادامه داد: بعد از آن روز هر وقت که شیشه می کشیدم، افرادی به خوابم می آمدند و می گفتند امشب باید بروی سرقت. من هیچ نیاز مالی نداشتم جهت همین مقاومت می کردم ولی صداها همچنان در خواب به من می گفتند باید دزدی کنی. مرا وادار می کردند تا به خواسته آنها عمل کنم. ارواح به من حتی آدرس محل دزدی را هم می دادند. من هم از خواب بیدار می شدم و سوار بر ماشین خود راهی محلی می شدم که ارواح در خواب آدرس آن را داده بودند. اصلا برایم مهم نبود بدانم که صاحبخانه در منزل است یا نه، به تنها چیزی که توجه می کردم، خواسته و دستورات صداها بود.

مشکل مالی ندارم/ ارواح آدرس منزل هایی را که باید دستبرد می زدم،درخواب می دادند ، دزد شیشه ای

کامبیز ادامه داد: یکی از منزل هایی که دزدی کردم، منزل یکی از اقوام بود. چند شب قبل از دزدی به منزل او رفته بودیم، آن شب هم مواد کشیدم، داخل منزل بودم که ارواح به من دستور دادند باید از این منزل دزدی کنی. من هم دنبال راه چاره ای جهت دزدی بودم که چشمم به کلید یدک روی جاکلیدی افتاد و در فرصتی مناسب آن را برداشتم. چند شب بعد دوباره ارواح به خوابم آمدند و از من درخواست کردند دستوراتشان را اجرا کنم. در دزدی دیگرم از طریق بالکن وارد منزل شدم و بعد از دزدی وسایل باارزش منزل را ترک کردم. بعد از دزدی به منزل مان می رفتم و وسایل سرقتی را در گوشه ای از اتاق که ارواح از من خواسته بودند می گذاشتم. در حقیقت با این کارم می خواستم از آنها قدردانی کنم. الان هم تمام وسایل گوشه اتاقم است و می توانید آنها را به صاحبانشان برگردانيد.

با اعتراف پسر جوان به سرقت، او با قرار قانونی روانه بازداشتگاه شد و تحقیقات جهت شناسایی دزدی های احتمالی او ادامه دارد.

چندی‌پیش مرد میان‌سالی به پلیس مراجعه کرد و از دزدی منزل ویلایی‌اش در شمال پایتخت کشور عزیزمان ایران خبر داد.

واژه های کلیدی: تصویر | شناسایی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog