نگه داشتن سیستان و بلوچستان تعهد 7میلیاردریالی

نگه داشتن: سیستان و بلوچستان تعهد 7میلیاردریالی خیران زاهدانی آزادی زندانیان رییس کل دادگستری جشن گلریزان

گت بلاگز اخبار حوادث قتل همسر به‌ خاطر درخواست طلاق

مردی که به‌خاطر اختلاف با همسر و مادرزنش اقدام به قتل آنها کرده ‌است، بعد از فوت همسرش مدعی شد دخالت‌های مکرر مادرزنش علت این درگیری بوده ‌است.

قتل همسر به خاطر درخواست طلاق

عبارات مهم : ایران

مردی که به خاطر اختلاف با همسر و مادرزنش اقدام به قتل آنها کرده هست، بعد از فوت همسرش مدعی شد دخالت های مکرر مادرزنش علت این درگیری بوده است.

به گزارش شرق، ٩ مردادماه امسال به مأموران پلیس خبر رسید درگیری خانوادگی منجر به قتل در یکی از محله های پایتخت کشور عزیزمان ایران اتفاق افتاده هست. بلافاصله مأموران به محل رفته و تحقیقات خود را شروع کردند. آنها متوجه شدند این درگیری میان داماد خانواده با همسر و مادرزنش بوده و باوجود اینکه هردو آنها را کاردآجین کرده هست، ولی مادرزنش زنده مانده و همسرش جانش را از دست داده هست. مأموران پلیس جسد زن ٢٧ ساله را به پزشکی قانونی انتقال دادند و زن میان سال که زخمی شده است بود نیز به بیمارستان انتقال یافت. ساعاتی بعد از این حادثه، متهم به قتل از سوی مأموران بازداشت شد. او گفت: اتهام قتل را قبول دارم، ولی واقعا قصدی جهت کشتن همسرم نداشتم.

متهم گفت: من و همسرم در افغانستان با هم آشنا شده است و ازدواج کردیم، ولی از هنگامی که پدر و مادر او به کشور عزیزمان ایران آمدند، زندگی ما دگرگون شد. ما وضع مالی خوبی نداشتیم و پدر و مادر همسرم مرتب از ما می درخواست کردند به کشور عزیزمان ایران بیاییم و می گفتند اگر این کار را بکنید حتما زندگی بهتری خواهید داشت. در این مدت همسرم هم خیلی اصرار می کرد که به کشور عزیزمان ایران بیاییم و به من گفت اگر ما به کشور عزیزمان ایران برویم حتما پدر و مادرم هم به ما کمک می کنند و اوضاع زندگی ما خیلی بهتر می شود، این طوری بود که من هم قبول کردم.

قتل همسر به‌ خاطر درخواست طلاق

اما از هنگامی که به کشور کشور عزیزمان ایران آمدیم زندگی جهت من سیاه شد. خانواده همسرم مدام در زندگی ما دخالت می کردند و به من می گفتند نباید کارهایی را که ما دوست نداریم انجام بدهی. دخالت آنها در زندگی من خیلی زیاد بود و حتی می درخواست کردند همسرم را وادار کنند که من از آنها جدا شوم، به همین خاطر هم تصمیم گرفتم دوباره به افغانستان برگردم و گفتم دیگر در کشور عزیزمان ایران نمی مانم. روز اتفاق به سفارت افغانستان در کشور عزیزمان ایران رفتم و درخواست کمک کردم. به آنها گفتم باید هرطوری شده است به کشورم برگردم و با همسرم می خواهم از کشور عزیزمان ایران خارج شوم.

البته من به جز درخواست کمک از سفارت افغانستان از جاهای دیگر نیز درخواست کمک کرده بودم، ولی کسی به من توجهی نمی کرد تا اینکه روز اتفاق بعد از اینکه از سفارت افغانستان به منزل برگشتم، مادرزنم به من پرخاشگری کرد و گفت اگر می خواهی به افغانستان برگردی خودت می توانی بروی، ولی اجازه نمی دهم دخترم را ببری. سر این عنوان با هم درگیر شدیم و من که خیلی عصبانی بودم و نمی توانستم خودم را کنترل کنم، به سمت همسرم و مادرش حمله کردم و با چاقو آنها را زدم که همسرم جانش را از دست داد. روز گذشته مادرزن متهم که ماه ها در بیمارستان خوابیدن بود، بالاخره اصلاح پیدا کرد و جهت بازجویی به دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران آمد.

مردی که به‌خاطر اختلاف با همسر و مادرزنش اقدام به قتل آنها کرده ‌است، بعد از فوت همسرش مدعی شد دخالت‌های مکرر مادرزنش علت این درگیری بوده ‌است.

او راجع به روز ماجرا گفت: دخترم می خواست در کشور عزیزمان ایران بماند و از شوهرش که مردی بی مسئولیت بود جدا شود. او درخواست طلاق هم کرده و بارها دراین باره با همسرش صحبت کرده بود، ولی دامادم قبول نمی کرد و می گفت باید به افغانستان برگردیم. او سر کار نمی رفت و می خواست که ما خرجی اش را بدهیم. مدام هم با ما جروبحث می کرد و می گفت در افغانستان راحت تر زندگی می کرده است و زندگی در کشور عزیزمان ایران تجملات دارد و نمی تواند مثل افغانستان راحت زندگی کند. چندباری شوهرم برایش کار پیدا کرد، ولی باز هم سر کار نرفت. او نمی خواست هیچ مشکل ای را تحمل کند. روز اتفاق هم هنگامی که به منزل آمد و متوجه شد دخترم درخواست طلاق کرده، عصبانی شد.

او من را مقصر می دانست، به همین خاطر هم به من حمله کرد.این زن گفت: دخترم خواست جلوی ضربات او را بگیرد و خودش را سپر من کرد و هنگامی که دامادم به من حمله کرد، جلوی او ایستاد که ضرباتی را به کمر دخترم زد و منجر به فوت او شد، بعد هم ضرباتی را به من زد. حالا هم من و همسرم از او شکایت داریم و خواستار قصاص او هستیم. البته من در مورد خودم هم شکایت دارم و درخواست مجازات دامادم را دارم. بعد از آخر گفته های این زن در شعبه ٨ بازپرسی دادسرای جنایی تهران، بازپرس جهت تکمیل تحقیقات دستورات مورد نیاز را صادر کرد.

واژه های کلیدی: ایران | زندگی | افغانستان | درخواست کمک | درخواست طلاق | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog