نگه داشتن سیستان و بلوچستان تعهد 7میلیاردریالی

نگه داشتن: سیستان و بلوچستان تعهد 7میلیاردریالی خیران زاهدانی آزادی زندانیان رییس کل دادگستری جشن گلریزان

گت بلاگز اخبار حوادث منشی شرکت راز قتل مدیر را فاش کرد

دو مرد که متهم هستند مدیر یک شرکت حقوقی را به خاطر بدهی 800 میلیون تومانی‌شان کشته‌اند، دیروز در دادگاه انگشت اتهام را به سوی یکدیگر نشانه رفتند.

منشی شرکت راز قتل مدیر را فاش کرد

عبارات مهم : ایران

دو مرد که متهم هستند مدیر یک شرکت حقوقی را به خاطر بدهی 800 میلیون تومانی ارزش کشته اند، دیروز در دادگاه انگشت اتهام را به سوی یکدیگر نشانه رفتند.

به گزارش جام جم، پیگیری به این پرونده از 29 اردیبهشت سال 90 به دنبال تماس دختر جوانی با پلیس در دستور کار قرار گرفت.

شیرین 30ساله به مأموران گفت: مدتی است در یک شرکت حقوقی به عنوان منشی کار می کنم. دیروز دو مرد جوان که به ساسان 800 میلیون تومان بدهکار بودند به شرکت آمدند و با او درگیر شدند. هنگامی که درگیری آنها اوج گرفت، از وحشت شرکت را ترک کردم. چند ساعت بعد هنگامی که به شرکت برگشتم آنها مانع ورودم شدند. حالا هر چه با گوشی ساسان تماس می گیرم پاسخ نمی دهد و می ترسم بلایی سر او آمده باشد.

منشی شرکت راز قتل مدیر را فاش کرد

به دنبال بیانات دختر جوان، پلیس به شرکت حقوقی رفت و با در بسته روبه رو شد. تحقیق در این زمینه شروع شده است بود که جنازه مدیر شرکت در حاشیه پایتخت کشور عزیزمان ایران پیدا شد. شواهد نشان می داد وی با ضربه جسم سخت به سرش از پا در آمده هست. به این ترتیب دو مرد بدهکار به نام های یوسف و توحید بازداشت شدند. آنها به درگیری مرگبار با مدیر شرکت به خاطر بدهی 800 میلیونی به وی، اعتراف کردند و به بازسازی صحنه جرم پرداختند .

دو متهم دیروز در حالی در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به ریاست قاضی قربان زاده و با حضور یک مستشار محاکمه شدند که اولیای دم جهت هردوی آنها حکم قصاص خواستند.

دو مرد که متهم هستند مدیر یک شرکت حقوقی را به خاطر بدهی 800 میلیون تومانی‌شان کشته‌اند، دیروز در دادگاه انگشت اتهام را به سوی یکدیگر نشانه رفتند.

در ابتدای این جلسه شیرین به عنوان شاهد روبه روی قضات ایستاد و به تشریح آنچه دیده بود پرداخت.

وی گفت:ساسان مدت ها پیش 400 میلیون تومان به یوسف و 400 میلیون تومان به توحید داده بود تا آنها در شرکت بازرگانی ارزش سرمایه گذاری کنند ولی هر بار بهانه ای می آوردند و سود پول را به ساسان نمی دادند .به همین خاطر ساسان گفته بود می خواهد بزودی پولش را از آنها بعد بگیرد.

وی ادامه داد: آن روز یوسف به شرکت آمد. ساسان از قبل به من گفته بود قصد دارد هر طور شده است پولش را از او بعد بگیرد. او به من گفت باید مراقب باشم تا شرکت را ترک نکند. یوسف به اتاق ساسان رفت و دقایقی بعد صدای درگیری آنها را شنیدم. ساسان فریاد می کشید و کمک می خواست. همان موقع بود که توحید نیز وارد شرکت شد. من همان لحظه از ترسم کیفم را برداشتم و شرکت را ترک کردم . چند ساعت بعد دوباره به شرکت برگشتم و برابر در پارکینگ توحید را دیدم .او گفت دعوا بین ساسان و یوسف تمام شده است و آنها با هم بیرون رفته اند. توحید از من خواست به شرکت نروم. حرف های توحید باعث شد به عنوان مشکوک شوم و پلیس را باخبر کنم. هنگامی که آنها با هم درگیر بودند در شرکت حضور داشتم ولی نمی دانم کدام یک ساسان را کشته اند.

منشی شرکت راز قتل مدیر را فاش کرد

سپس یوسف به دفاع پرداخت و گفت:قبول دارم در شرکت با ساسان درگیر شدم ولی من او را نکشتم .ساسان آن روز عصبانی بود و اشیایی را به سمت من پرت می کرد. ولی من هیچ ضربه ای به او نزدم. هنگامی که از اتاق ساسان بیرون آمدم توحید وارد اتاق شد و با ساسان درگیر شد .ممکن است او با گلدان یا شیئی سنگین او را زده و جنازه اش را به حاشیه پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته کرده باشد. توحید بعد از این ماجرا به من گفت اگر قتل را گردن بگیرم ماهانه صد میلیون تومان به حسابم واریز می کند ولی به وعده اش عمل نکرد و در کل 70 میلیون تومان به حسابم ریخت. به همین خاطر تصمیم گرفتم واقعیت را بگویم. من بی گناهم.

وقتی توحید برابر قضات ایستاد نیز خودش را بی گناه خواند و گفت: یوسف ضربه مرگبار را به سر مدیر شرکت زده و حالا می خواهد با دروغگویی مرا به دردسر بیندازد.

دو مرد که متهم هستند مدیر یک شرکت حقوقی را به خاطر بدهی 800 میلیون تومانی‌شان کشته‌اند، دیروز در دادگاه انگشت اتهام را به سوی یکدیگر نشانه رفتند.

وی راجع به ارسال پیامک از طریق گوشی ساسان به دوستانش نیز توضیح داد: هنگامی که یوسف ساسان را کشت ما گوشی او را برداشتیم و به دوستانش پیامک ارسال کردیم تا آنها فکر کنند ساسان به خاطر بدهکاری هایش جهت مدتی از پایتخت کشور عزیزمان ایران گریخته هست. ولی فکر نمی کردیم منشی شرکت عنوان را به پلیس اعلام کند.

در آخر جلسه هیات قضایی وارد شور شد تا رای پرونده را صادر کند.

منشی شرکت راز قتل مدیر را فاش کرد

واژه های کلیدی: ایران | میلیون | میلیونی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog