نگه داشتن سیستان و بلوچستان تعهد 7میلیاردریالی

نگه داشتن: سیستان و بلوچستان تعهد 7میلیاردریالی خیران زاهدانی آزادی زندانیان رییس کل دادگستری جشن گلریزان

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری تشکر عادل فردوسی‌پور از صداوسیمایی که سانسور نکرد!

به گزارش خبرآنلاین، ابتدای دیدار فینال جام جهانی و لحظه ای که جام قهرمانی وارد زمین شد، تقریبا به طور کامل با ممیزی رسانه ملی از بین بردن شدند. اتفاقی که باع

تشکر عادل فردوسی‌پور از صداوسیمایی که سانسور نکرد!

تشکر عادل فردوسی پور از صداوسیمایی که سانسور نکرد!

عبارات مهم : سانسور

مراسم اهدای جام بیست و یکم بدون ممیزی روی آنتن رفت.

به گزارش خبرآنلاین، ابتدای دیدار فینال جام جهانی و لحظه ای که جام قهرمانی وارد زمین شد، تقریبا به طور کامل با ممیزی رسانه ملی از بین بردن شدند. اتفاقی که باعث شد عادل فردوسی پور از مدیران تلویزیون که مهمان پشت صحنه آخرین قسمت برنامه اش بودند درخواست کند که اجازه پخش این تصویرهای را بدهند.

اجازه ای که به نظر می رسد بالاخره در آخر دیدار و در مراسم اهدای جام قهرمانی به مسوولان پخش شبکه سه رسید. هنگامی که کیتاروویچ مدیر جمهور کرواسی تقریبا تمام بازیکنان دو تیم و حتی مدیر جمهور فرانسه را بغل گرفت و به بازیکنان کرواسی دلداری داد و به بازیکنان فرانسه تبریک گفت. اتفاقی که باعث شد تا رسانه ملی بعد از یکی دو بار که صحنه را ممیزی کرد، دیگر از خیر سانسور گذاشت و بقیه تصویرهای را بدون ممیزی روی آنتن فرستاد. عادل فردوسی پور هم در آخر برنامه اش در تقدیر جانانه ای گفت: از دوستان پخش ممنونم جهت اینکه مراسم اهدای جام را کامل پخش کردند. مدیر جمهور کرواسی در مراسم اهدای جام نه تنها با همه دست داد، بلکه همه را بغل کرد. دوستان پخش یکی دو صحنه تلاش کردند این تصویرهای را از بین بردن کنند ولی دیدند همه تصویرهای از بین می رود و از خیرش گذشتند.

سلفی دیدنی فردوسی پور هنگام فینال جام جهانی

تشکر عادل فردوسی‌پور از صداوسیمایی که سانسور نکرد!

واژه های کلیدی: سانسور | برنامه | کرواسی | بازیکنان | فردوسی پور | عادل فردوسی پور | اخبار فرهنگی و هنری

تشکر عادل فردوسی‌پور از صداوسیمایی که سانسور نکرد!

تشکر عادل فردوسی‌پور از صداوسیمایی که سانسور نکرد!

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog