نگه داشتن سیستان و بلوچستان تعهد 7میلیاردریالی

نگه داشتن: سیستان و بلوچستان تعهد 7میلیاردریالی خیران زاهدانی آزادی زندانیان رییس کل دادگستری جشن گلریزان

گت بلاگز سیستان و بلوچستان تعهد 7 میلیارد ریالی خیران زاهدانی جهت آزادی زندانیان جرائم غیرعمد

رئیس‌کل دادگستری سیستان و بلوچستان گفت: در مراسم خوش حالی گلریزان زاهدان، خیران 7میلیارد ریال جهت آزادی 79 زندانی جرائم غیرعمد متعهد شدند.

تعهد 7 میلیارد ریالی خیران زاهدانی جهت آزادی زندانیان جرائم غیرعمد

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ،با حضور مسؤولان، امشب مراسم خوش حالی گلریزان در سالن اجتماعات دفتر نهاد مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان برگزار شد.
حمیدی مدیر کل دادگستری سیستان و بلوچستان در این مراسم اظهار کرد: امید است امروز با همکاری شما تعدادی از هموطنان بیگناهمان که در بند به سر میبرد زمینه آزادیشان را فراهم کنیم.

عبارات مهم : سیستان و بلوچستان

این مسؤول ادامه داد: جهت نخستین بار در ۲۴ شهر استان مراسم خوش حالی گلریزان برگزار خواهد شد تا زمینه همکاری مردم در این امر خیر فراهم شود.
حمیدی با بیان اینکه تاکنون در ۵ شهر سیستان مراسم خوش حالی گلریزان برگزار شده است هست، افزود: این ششمین جلسه است که امروز برگزارمی شود.
وی گفت: در سال ۹۵ قریب به ۵۰۰ میلیون تومان در مراسم خوش حالی های گلریزان جمع آوری شده است که استان ما در زمینه تعداد مراسم خوش حالی ها رتبه دوم کشور را داشته است.
حمیدی بیان کرد: در سال۹۴رتبه پنجم کشوری را با۶۸۰ میلیون تومان استان سیستان و بلوچستان کسب کرده است.
رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان افزود: ۱۲۰مرد و ۲نفر زن با همت ستاد دیه و شما عزیزان در سال گذشته با بدهی بالغ۴میلیارد و۶۰۰ میلیون از زندان آزاد شده است اند.
این مسؤول با بیان اینکه ۶۰ درصد از زندانیان حاضر در زندان، زندانیان مهریه هستند، گفت: زندانیان حاضر در زندانهای استان، ۷۹ نفر است که از این تعداد ۱۰ زندانی تصادف، ۴۲ نفر مهریه و نفقه و ۲۷ نفر نیز محکوم مالی هستندو مبلغ بدهی این تعداد ۷میلیارد تومان است.
حمیدی با بیان اینکه در حال حاضر هیچ زندانی زنی در زندان های استان نیست گفت: امید است که از مبلغ ۷ میلیارد بدهی زندانیان ۴میلیار رضایت شکات و ۳ میلیار به همت خیرین تامین شود.
گفتنی هست، در پایاان این مراسم،خیران 7میلیارد ریال جهت آزادی 79 زندانی جرائم غیرعمد متعهد شدند.
انتهای پیام/ع

واژه های کلیدی: سیستان و بلوچستان | تعهد 7میلیاردریالی | خیران زاهدانی | آزادی زندانیان | رییس کل دادگستری | جشن گلریزان |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog