نگه داشتن سیستان و بلوچستان تعهد 7میلیاردریالی

نگه داشتن: سیستان و بلوچستان تعهد 7میلیاردریالی خیران زاهدانی آزادی زندانیان رییس کل دادگستری جشن گلریزان

گت بلاگز وب‌گردی دختری در اسارتگاه مأمور قلابی‎

دختر جوان، زمانی که با کمک مردی ازتله پسران شرور نجات می‌یافت نمی‌دانست چه سرنوشتـــــی درانتظارش است.

دختری در اسارتگاه مأمور قلابی‎

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، راز مرد شیاد هنگامی فاش شد که دخترجوان جهت شکایت به پلیس مراجعه کرد.
شیلا در شرح ماجرا گفت: دو ماه قبل پیاده در یکی از محله‌های خیابان پاسداران درحرکت بودم که ناگهان چند پسر جوان سد راهم شده است وبرایم مزاحمت ایجاد کردند. درحالی که بشدت ترسیده بودم مرد جوانی که سوار بر خودروی شاسی بلند بود پیاده شد و به طرف ما آمد. او با پسرهای شروربشدت برخورد کرد و بعد هم درحالی که خود را مأمور معرفی می‌کرد از من خواست سوار خودرواش شوم تا مرا به خانه‌ام برساند.ازآنجا که اونجاتم داده بود و واکنش‌ها محترمانه‌ای هم داشت به ناچار و جهت رهایی ازمزاحمت‌های احتمالی پسران شرور، سوارشدم و این وقت شروع تمام بدبختی هایم بود. دختر جوان ادامه داد: مرد جوان که خود را سهیل معرفی کرده بود حرکت کرد ولی دقایقی بعد یکباره عوض کردن مسیر داد و به طرف بزرگراه رفت. بعد هم مرا با زور و ترساندن به مخفیگاهش برد و مورد تعرض قرار داد. تازه آن موقع بود که متوجه شدم او یک مأمور قلابی هست. بعد از آن سهیل مرا به نزدیکی خانه‌ام رساند و ترساندن کرد اگر دراین باره حرفی بزنم یا شکایت کنم، فیلم‌های سیاهی که از من گرفته را پخش خواهد کرد.

عبارات مهم : تحقیقات
شیلا ادامه داد: «من که بعد ازاین ماجرا بشدت شوکه وافسرده شده است بودم، جهت حفظ آبروی خود و خانواده‌ام، ناچار به خواسته‌های سهیل تن می‌دادم. اوحتی با ترساندن به انتشار فیلم‌های سیاه، تمامی طلاها و بعد اندازم را از من گرفت. ضمن اینکه چندین باردیگرهم مرا به مخفیگاهش برد و هر بار با آزار و اذیتم، فیلم‌های سیاه نیز تهیه کرد. من هم جای اعتراضی نداشتم آیا که می‌ترسیدم اگر حرفی بزنم او تصویرهای مرا منتشر خواهد کرد. ولی هنگامی که آخرین خواسته‌اش را مطرح کرد خونم حسابی به جوش آمد. آیا که ازمن خواست به‌عنوان طعمه برسرراه مردان پولدارقراربگیرم تا بعد از سوار شدن به ماشین، از آنها اخاذی کند. ولی این بار من دیگر قبول نکردم، هر چه سهیل ترساندن کرد که تصویرهای و فیلم‌ها را پخش می‌کند زیر بار نرفتم. با خودم گفتم فوت یکبار شیون هم یکبار. تا کی می‌خواهد مرا ترساندن کند و به خواسته‌هایش برسد. بالاخره یکبار باید جلوی خواسته‌های او بایستم. سهیل هم زمانی که با مخالفت‌های من روبه‌رو شد، تمام عکس‌ها و فیلم‌هایی که از من داشت را پخش کرد. به همین خاطر چاره‌ای جز شکایت ندیدم.
بدین‌ترتیب با دستوربازپرس، تحقیقات پلیسی شروع و مرد جوان خیلی سریع دستگیر شد. ولی سهیل بعد از دستگیری منکر بیانات دخترجوان شد و گفت: آزار و اذیتی در کار نبوده است و شیلا به خواسته خودش به خانه‌ام آمده است اگر تصویرهای او را هم منتشر کردم جهت این بود که او 20 میلیون تومان از من گرفته و هر بار که خواستم پولم را برگرداند بهانه‌ای می آورد. من پولم را نیاز داشتم و شیلا تصمیم به پرداخت آن نداشت و تهدیدهای من هم بی‌فایده بود. به همین علت دست به چنین کاری زدم.»
بدنبال بیانات مرد جوان، تحقیقات تخصصی جهت کشف حقیقت وارد مرحله تازه ای شد . مرد جوان نیز با دستور بازپرس در بازداشت است.

منبع:ایران

انتهای پیام/

دختری در اسارتگاه مأمور قلابی‎

واژه های کلیدی: تحقیقات | اخبار حوادث | مامور قلابی | مرد شیاد |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog